Destek ve İletişim

HoloPrognose hakkında bilmek istediğiniz her şey için bize ulaşabilirsiniz. Size yardım etmekten zevk duyarız.

s f

İletişim Bilgileri
İ.Ü. Tekno Kent A Blok No: 37
Avcılar/İSTANBUL
info@mhas.com.tr
+90 536 429 82 49
Bizi Takip Edin

MEDİKAL PLATFORMLAR

ACİL TIBBİ GİRİŞİMLER PAKETİ

Tıp öğrencilerinin mezuniyet öncesi birebir deneyimleme hatta gözlemleme şansının çok az olduğu 6 adet tıbbi girişim senaryosunu içerir. Öğrencinin zor olan bu işlemleri adım adım kendi başına prova etmesi sağlanır. İşlemlerin incelikleri alanında duayen olan hocalardan alınan tüyolarla desteklenmiştir.

Uygulamalardaki eğitim versiyonunda işlemler adım adım öğrenciye denetilerek öğretilir. Test versiyonunda ise her adımda karar verme işlemi öğrenciye bırakılmıştır.

Öğrenci baştan sona süreci kendi başına yaşar. Aynı zamanda 3 boyutlu anatomik yönelim yetisi kazanır. Hastaya pozisyon verme, işlem hakkında aydınlatma, doğru yerde durma, ne zaman neyi yapma ve yapmama konularında detaylı bir hakimiyet kazanır.

Çünkü acil ortamlarda telaş içinde hata yapma riski çok yüksek olmaktadır. Önceden pratik ve teorik yeterlilik kazanılmaz ise bu hatalar hastalara zarar vermekte hatta ölümlere yol açabilmektedir.

İçerik;

 1. Acil Torasentez
 2. Acil Parasentez
 3. Acil Perikardiyosentez
 4. Perkütan sistostomi kateteri takılması
 5. Acil Lomber ponksiyon
 6. Acil Entübasyon

DEMOLAR

Demolarımız showcase olarak dizayn edilmiştir. İstenilen özellik, 3 boyutlu model, animasyon ve arayüz eklenerek kurum ve birimlere özel uygulamalar geliştirilecektir.

Daha odaklı, profesyonel ve öğretici uygulamalar geliştirilmesi için ön sipariş ulaşabilmekteyiz.VR ile aşı uygulaması gibi afet hazırlığı gibi demolarımız ile Sağlık Bakanlığı ve Kızılay gibi kurumlar ilgilenmektedir.

 • Holografik Anatomi
 • VR ile aşı uygulaması
 • VR ile deprem öncesi ev düzenleme uygulaması
 • Telekonsültasyon
 • Manken entegre simulasyon uygulaması